O mnie

Miło Cię gościć na mojej stronie, jestem Marcin Wasik –  ojciec, partner, biznesmen, jogin, mentor, szkoleniowiec.

Od kilkunastu lat intensywnie zajmuje się pracą z męskością i relacjami partnerskimi. Temat ten obok duchowości jest moją pasją, mam zamiar poświęcić jej najbliższe lata. Moimi wielkimi mentorami są David Deida, DR. Robert Glover. Od jakiegoś czasu miałem potrzebę profesjonalnego wykształcenia w tym temacie i poznania skutecznych, sprawdzonych metod do pracy z klientami. Zdobyłem rzetelną wiedzę i doświadczenie studiując u Dr. Robrta Glovera,  dzisiaj jestem pierwszym w Polsce licencjonowanym No More MR. Nice Guy Coach. Umiejętności coachingowe nabyłem od profesjonalistów z Instytutu Mukoid. Przeprowadziłem dziesiątki sesji indywidualnych z mężczyznami, prowadzę tez regularnie Męskie Grupy Mocy. Specjalizuje się w pracy z Syndromem Miłego Faceta. Aby przybliżyć temat dojrzałej, zintegrowanej męskości w Polsce napisałem książkę pt.: ‘Zintegrowana Męskość”. Jestem też współautorem bestsellerowej książki pt:” Pokochaj swój umysł”.

Jestem również właścicielem ośrodka warsztatowego Blis A, znajdującego się nad stawem Posmyk w centrum Lublinieckich lasów.

Od dwudziestu lat biorę udział w odosobnieniach i kursach medytacyjnych zarówno w Europie, Azji jak i obu Amerykach. Uczę ludzi medytacji i autentycznej duchowości opartej o tysiącletnie przekazy.

Oprócz tego wiele lat prowadziłem wraz z bratem firmę developerską na śląsku. Kupuje stare kamienice, remontujemy je i tworzymy przepiękne apartamenty. Takie, w których sami chcielibyśmy mieszkać. 

Marcin Wasik o mnie

Więcej o mnie w wywiadach

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.