Stań się pożądanym mężczyzną

Jeśli z niepokojem obserwujesz, jak Twój związek z kobietą marzeń powoli więdnie lub co gorsza – jeśli nagle dostrzegasz, że bardzo się od siebie oddaliliście i zupełnie nie wiesz dlaczego tak się dzieje. Ten warsztat pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu. 

Chyba, że najpierw chcesz znaleźć „winnego”. Wystarczy, że spojrzysz w lustro. Tak – Ty odpowiadasz za prowadzenie w związku, więc jeśli chcesz ponownie rozkochać w sobie kobietę, czytaj dalej.

Prawdziwym powodem Waszych kłopotów jest fakt że  przestałeś jej dostarczać napięcia emocjonalnego. Ta-dam! Ot i cała tajemnica.

Kobieta musi doświadczać napięcia emocjonalnego z mężczyzną, aby go pożądać, przywiązać się do niego i by był on dla niej atrakcyjny.

  • aby kobieta zainteresowała się mężczyzną, musi on wytworzyć w niej napięcie emocjonalne. W jego wyniku kobieta zaczyna odczuwać pociąg fizyczny i emocjonalny.
  • aby kobieta mogła się przywiązać do mężczyzny, musi regularnie odczuwać z nim napięcie emocjonalne.

To przeciwieństwo tego, w co większość mężczyzn wierzy na temat przyciągania i utrzymywania przy sobie kobiety. Dlatego większość mężczyzn wykonuje nieskuteczne działania, które prowadzą ich tylko do niekończącej się frustracji.

Mężczyźni nie budują napięcia emocjonalnego w relacjach z kobietami.

Dla mężczyzny kobieta staje się atrakcyjna, kiedy wzbudzi w nim napięcie fizyczne -po prostu musi się podobać fizycznie. Dla kobiety mężczyzna staje się atrakcyjny, kiedy wzbudzi w niej napięcie emocjonalne.

 Większość mężczyzn nienawidzi napięcia emocjonalnego, szczególnie tego z kobietami. Dlaczego więc mielibyśmy je tworzyć świadomie?

My, mężczyźni, kochamy uczucie rozluźnienia i pewnego rodzaju „pustki”. Lubimy włożyć wysiłek, coś osiągnąć albo rozwiązać problem, a następnie rozluźnić się i spocząć. Wpadać w pewnego rodzaju trans. Dlatego pijemy kilka piw i bezmyślnie przerzucamy kanały w telewizji. Z tego samego powodu po orgazmie nie myślimy o niczym i zapadamy się w przyjemną pustkę.

 Mamy nawyk rozluźniać wszelkiego rodzaju napięcie emocjonalne.

 Jeśli jesteś singlem i masz problemy ze zdobywaniem kobiet lub często kończysz w “strefie przyjaciół”, to prawdopodobnie inwestujesz energię w próbę uzyskania kobiecej aprobaty. Podejrzewam, iż unikasz ryzykownych, zuchwałych zachowań, a w zamian – wysłuchujesz jej historii o byłych. Nie dotykasz kobiety i nie droczysz się z nią. Natomiast stawiasz jej drinki i pomagasz w rozwiązaniu problemów. Jest tak?

Twoja "uprzejmość" nie generuje napięcia emocjonalnego, a kobieta zwyczajnie przy Tobie się nudzi.

Kończy się tym, że po randce nigdy już się do Ciebie nie odzywa. Po kilku takich doświadczeniach zakładasz, że jesteś mało atrakcyjny dla kobiet. Zaczynasz więc ich unikać albo stajesz się jeszcze milszy – starasz się jeszcze bardziej je zadowolić.

 Jeśli jesteś w długoletnim związku, możesz zauważać, że Twoja partnerka bywa zbyt zmęczona lub zajęta, aby uprawiać z Tobą seks. A jeśli już do niego dochodzi – sam akt wydaje się być nudny i rutynowy. Twoja kobieta jest często drażliwa i wydaje się czerpać przyjemność z wytykania Tobie wad. Być może jest wycofana lub nadmiernie zaangażowana w swoją pracę, dzieci, jedzenie, zakupy lub telewizję itd. Wymienione punkty pojawiają się, kiedy pomiędzy Wami zanika napięcie emocjonalne. 

Aby więcej dowiedzieć się o temacie Pozytywnego Emocjonalnego Napięcia  przejdź do artykułu Tutaj

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.